Zintegrowana terapia urządzeniem Indiba Activ
- prawdziwa rewolucja w zakresie rehabilitacji i leczenia bólu jest stosowana praktycznie we wszystkich jednostkach chorobowych i dysfunkcyjnych narządu ruchu.

Indiba® Activ to unikalna, opatentowana technologia polegająca na doprowadzaniu do tkanek i komórek termicznego i nietermicznego prądu za pomocą elektrod. Doświadczenie Indiba® activ w technologii medycznej opartej na falach radiowych częstotliwości 448 kHz daje znakomite rezultaty, takie jak: szybsze zdrowienie tkanek, redukcja bólu, powrót do aktywności. Termiczne i nietermiczne działanie technologii Indiba® połączone z dynamicznymi umiejętnościami manualnymi terapeutów wyzwala wewnętrzne zdolności organizmu do odbudowy (regeneracji) zniszczonych komórek. Terapia Indiba® sprawdza się w medycynie sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji przy urazach i w stanach bólu chronicznego. Technologia została gruntownie przebadana i dopracowana tak, by można było ją stosować również u pacjentów z metalowymi implantami oraz w przypadku choroby nowotworowej.

 


Dwór Kombornia Hotel & SPA - ChocoWine
• Szybkie rezultaty już w trakcje sesji

• Niwelowanie bólu

• Optymalizacja zakresu ruchów

• Wspomaganie elastyczności

• Przyspieszanie naturalnych procesów gojenia

• Brak skutków ubocznych

• Brak przeciwwskazań w pracy z pacjentem onkologicznym

 


Najlepsi sportowcy z całego świata zaufali urządzeniu Indiba Activ, aby skutecznie leczyć urazy mięśniowo-powięziowe oraz zapobiegać ich powstawaniu. Z innowacyjnego rozwiązania korzysta już ponad 200 największych federacji sportowych na świecie, m.in. FC Barcelona, FC Liverpool, Arsenal Londyn, Team Ferrari i wiele innych.

Przekraczamy granicę z Indiba Activ Therapy!

Poniżej filmiki pokazujące działanie Indiba Activ:

https://youtu.be/hdNyvxA_PNM

https://youtu.be/CJ7bOQ7_MUY

https://youtu.be/IK6cQ2S7ULc


Centrum Rehabilitacji Kombornia

Kombornia 1,
38-420 Korczyna,
Tel: +48 13 43 543 60
Kom.: + 48 609 433 203

                                           rehabilitacja@kombornia.pl             

 

© 2013-2020, Centrum Rehabilitacji Kombornia