DeliWine

dla Koneserów dobrych smaków

DeliWine oferuje:

  • bogatą kolekcję jakościowych win z autorskiej selekcji i własnego importu Piwnic Dworskich w Komborni. Niemal w całości kolekcja ta jest owocem enologicznych podróży w poszukiwaniu kunsztownych kompozycji smaków i aromatów. To co wyróżnia nasze portfolio to - Salon Win Karpackich -  nieustannie powiększana kolekcja prezentująca wina z obszaru Karpat.

  • niepowtarzalne czekolady ChocoWine, odzwierciedlające kompozycje zapachowe i smakowe charakterystyczne dla różnych win, ręcznie wyrabiane, skomponowanym tylko z naturalnych składników w unikalnym procesie produkcji, na bazie belgijskiej czekolady. Proces tworzenia jak i sama czekolada ChocoWine została pokazana w jednym z odcinków Kuchennych Rewolucji, a  Pani Magda Gessler określiła ją jako "pomysł na twój wykwintny smak".

  • wysokiej jakości oliwy z oliwek, które dojrzewały w basenie Morza Śródziemnego. Oliwy pochodzą z własnego importu, a o ich wyborze zadecydowały w równym stopniu walory smakowe jak i najwyższa jakość,  uzyskana dzięki wykorzystaniu najlepszych produktów, tradycyjnych metod produkcji i doskonalonemu przez pokolenia i kunsztowi wytwórców.

  • delikatesy ze różnych stron zachęcające do kulinarnej podróży po świecie wykwintnych smaków: serów zagrodowych, suszy owocowych i innych produktów regionalnych z Podkarpacia.

W oparciu o karpacką tradycję winiarską DeliWine aktywnie angażuje się w propagowanie kultury wina. Aktywność Deli Wine obejmuje szerokie spektrum działań od doradztwa, poprzez organizowanie różnorodnych eventów winiarskich, komentowanych degustacji i enopodróży.

 


Centrum Rehabilitacji Kombornia

Kombornia 1,
38-420 Korczyna,
Tel: +48 13 43 543 60
Kom.: + 48 609 433 203

                                           rehabilitacja@kombornia.pl             

 

© 2013-2019, Centrum Rehabilitacji Kombornia